fbpx

Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Your address will show here +12 34 56 78
Yüksek İp Parkuru ( Yaş: 8+ ve Herkes)

Yüksek ip parkurları, kişisel koruyucu ekipmanlar ve ya tırmanış emniyet kemeri ile gerçekleştirilir. Ziyaretçilere bir emniyet kemeri ile çeşitli yükseklik, uzunluk ve zorluk seviyelerinde hazırlanmış halatlardan kayarak, 8000m2’lik orman alanında serbest dolaşım imkanı yaratır. Tesisimizde, 8 yaş üzeri ve 1.20 cm’den uzun ziyaretçiler için 4 farklı yüksek ip parkuru ve bir zipline parkuru vardır. Tesisimiz Avrupa İp Parkurları yönetmeliğine uygundur. Yetişkinler ve 8 yaşının üzerindeki çocuklar ailesiyle birlikte ya da belirlenen katılım şartlarına uygun şekilde yalnız olarak parkurlarımıza katılabilir.

Ağ Parkuru ( Yaş: 4-8 ve Veliler )

Yerden 10 metre yüksektesiniz. Yerle aranızda devasa bir örümcek ağı var düşseniz bile sizi tutacak olan. Önünüzde, sağınızda, solunuzda yollar. Hepsi de cesaret istiyor. Başlangıç noktası hemen yanınızda ama yola çıkmışsınız bir kere, dönmek olmaz. Duruyorsunuz. Çünkü sizi tutan yok! Ne biri ne de bir emniyet kemeri. Buraya kadar cesaretiniz varsa, bir adım sonrası eğlence. İyi düşünün. O adımı hemen atın. İsterseniz çocuğunuzun keyifli anlarına ortak olun, isterseniz eğlence dolu dakikalarını aşağıdan izleyin. 4-8 yaş ağ parkuru Türkiye’de ilk defa Xtrem Aventures İstanbul’da.

Zipline ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes )

Tüm parkın üzerinde, 15 metre yükseklikten başlayacak ve tam 180 metre sürecek bu yolculuk boyunca ağaçların arasından geçerken heyecanı zirvede yaşayacaksınız. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar ve yetişkinler parkuru kullanabilir.

Quick Jump ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes )

15 metre yükseklikteki bir ağaçtan kendinizi boşluğa bırakmanın heyecanını ve bir kuş misali yere konmanın mutluluğunu saniyeler içinde hissetmek istiyorsanız, Quick Jump tam size göre!

3-5 Yaş Ağ Parkuru ( Yaş: 3-5 )

Xtrem Aventures Park’ta 3-5 yaş aralığındaki miniklerimizi de unutmadık. Çocuklarınız bu parkurda diledikleri kadar eğlenebilir. Çocuklarınız ağlar arasında toplarla oynarken veliler ise hemen yanında bulunan izleme alanında çocuklarını gözlemleyebilir.

Doğum Günü Etkinliği

Xtrem Aventures, tüm doğum günü kutlamalarınız için yeni bir alternatif sunuyor. Bu özel gününüzde parkurlarımızda eğlenceli dakikalar geçirebilir, etkinlik öncesi veya sonrasında pasta kesip yeni yaşınıza merhaba diyebilirsiniz.

Gece Parkuru ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes )

Xtrem Aventures Macera Parkı, gece aktivitelerine de ev sahipliği yapıyor. Minumum 10, Maximum 20 kişilik rezervasyonunuz ile gecenin karanlığında birbirinden eğlenceleri parkurlarımızda zaman geçirebilirsiniz. Not: Minumum 3 gün öncesinde rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Kurumsal Etkinlikler ( Yaş: 8+ )

Çalışanlarınız ve iş arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek istiyorsanız birbirinden zorlu parkurlarımız sizleri bekliyor. Grup ve şirket indirimlerinden yararlanmak için iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.