fbpx

Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Your address will show here +12 34 56 78
SIKÇA SORULAN SORULAR

S.S.S

Hani saatler açıksınız?

Hafta içi  10:00 – 18:00, hafta sonu 10:00 – 19:00 saatleri  arasında açığız. 

Gelirken ne giyinmeliyim?

Parkura istediğiniz kıyafetle çıkmakta özgürsünüz. Spor ayakkabı, rahat bir pantolon, şort veya eşofman ile çok rahat edebilirsiniz. Parkurlarımızda arkadaşlarınızla birlikte daha iyi vakit geçirebilmeniz için rahat kıyafetler giyinmenizi tavsiye ediyoruz.

Fiyatlarınız nasıl?

Fiyatlarımız parkur kullanımları, gruplar ve saat kriterlerine göre farklılıklar göstermektedir. Fiyatlarımız için lütfen arayınız. .

Grup indirimleri yapıyor musunuz?

Öğrenci gruplarına, şirket gruplarına, doğum günlerine ve diğer tüm gruplar için özel indirimler yapılmaktadır. Grup indirimi almak ve rezervasyon yapmak için (0212) 328 28 50 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. 

Parkurlarınız güvenli mi?

Xtrem Aventures olarak, 10 yıldan uzun bir süredir, dünya çapında temalı eğlence parkları ve yüksek ip parkurları tasarlıyor, inşa ediyoruz. Parkurlarımızın tamamında yüksek güvenlik önlemleri alınmakta ve uluslararası standartlar uygulanmaktadır.  

Nasıl gelebilirim?

İstanbul parkurumuz Maslak-Ağazağa yolunda üzerinde Uniq İstanbul tesisi içinde bulunmaktadır. Detaylı adres ve iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.  

Fotoğraf ve video çekebilir miyim?

Parkurlarımız üzerinde dilediğiniz kadar fotoğraf ve video çekmekte özgürsünüz. Parkur maceralarınızı sosyal medyada yayınlabilir,  bizlerle de paylaşarak daha çok kitlelere ulaşabilirsiniz.  

Parkur çeşitleriniz nelerdir?

Farklı sürelerde ve farklı yaşlara hitap eden bir çok parkurumuz mevcuttur. Aktivite listesini görmek için tıklayınız. 

Hangi yaş gruplarına hitap ediyorsunuz?

3 yaştan 70 yaşa kadar her yaş grubuna hitap eden parkularımızla hizmetinizdeyiz. Parkur ve aktivite listemiz için tıklayınız.